Puslapis mokytis gyvūnų spalvas

Kompiuterinė Lietuvos encikopedija:

Žaidimas vaikams. Pažintis su Lietuva

             GEMZĖ Avinai ir ožiai dažni kalnų gyventojai, nes yra vikrūs ir tvirtai laikosi ant kojų. Pietų Europoje paplitusios gemzės puikiai išlaiko pusiausvyrą. Norėdamos pasiekti mažus augalijos lopinėlius, jos neįtikėtinai lengvai šokinėja stačiomis uolomis. Akytos pagalvėlės kanopų apačioje padeda tvirtai įsikibti už slidžios žemės. Gemzių šuoliai gali būti daugiau kaip 6m ilgio ir 2 m aukščio.

Šaltinis- A.Kiseliovas, D.Mažeikienė "Matematika gamtoje"

            Gyvūnai sportininkai: žirgai, kupranugariai, drambliai, netgi tarakonai ir žuvys - lenktyniauja. Bet gyvūnai "domisi" ne vien tik bėgimu. Žaidžia žolės riedulį, futbolą. Kengūros boksuojasi. Gaidžiams patinka kovos menas.

ATSPĖKITE. Ant stogo stovi gaidys - raudonskiauterys. Jei gaidys padės kiaušinį, į kurią pusę jis nuriedės?

          Šaltinis- A.Kiseliovas, D.Mažeikienė "Matematika gamtoje"

        Strutį labai lengva prijaukinti. Amerikoje yra labai daug stručių fermų. Kiaušiniai vartojami maistui, iš plunksnų daromi papuošalai. Bet stručio reikia saugotis, nes gali įspirti - jo kojos su 10 cm ilgumo nagais.

Pažinkime aplinką stebėdami
Aplinka.ppspasaulio pazinimui.pps
Microsoft Power Point Presentation 4.7 MB
Pasigrožėkime gamta
fantastine_kelione(autoriaus+nežinau).pp
Microsoft Power Point Presentation 1.1 MB
ĮDOMU APIE SLIEKUS. Australijoje, Viktorijos valstijoje (bene vieninteliame pasaulyje sliekų muziejuje),auga didžiausi pasaulio sliekai - iki 2-2,5 m ilgio ir 50 mm storio. Palyginkite šiuos "milžinus" su lietuviškais sliekais. Lapuočių miško 1 ha esantys sliekai per sezoną perdirba iki 720 kg lapų ir taip patręšia dirvą. Nereikia kitų trąšų. Šaltinis: A.Kiseliovas, D.Mažeikienė. Matematika gamtoje, IV klasė
Zvaigzdes.pps
Microsoft Power Point Presentation 1.9 MB

APIE MUSES • Senovės Egipte medalis už drąsą buvo auksinė musė. Prieš 4000 metų egiptiečiai tokiu apdovanojimu labai džiaugdavosi. • Musės ypač pavojingos vasarą, nes platina įvairius mikrobus. Tarp jų ir tokių sunkių ligų kaip dizenterija ir šiltinė. • Musė turi 2 akis, kurių kiekvienoje - po 800 fasečių (akelių). Tačiau mokslininkai aptiko musę su 14 akių, išsidėsčiusių ant kojelių, sparnelių, ūsų... • Musės kūnas apaugęs plaukeliais, šereliais. Turi vieną porą sparnų. Jų yra įvairių rūšių - musė plėšrūnė, žiedmusė, zvimbeklė, kambarinė.

Mokykla

Svetainė sukurta 2013-10-26

Flag Counter
Flag Counter